Infotrust yra patikimas verslo lyderis pasiekiantis rezultatą

Mums patinka padėti verslui veikti sėkmingai

Patikrinti procesai

Mūsų sistemos ir procesai yra geriausi rinkoje. Mes tiksliai žinome, kokių duomenų valdymo sprendimų Jums reikia.

Kvalifikuoti konsultantai

Infotrust konsultantų komanda – tai duomenų ekspertai nekantraujantys padėti Jums rasti tinkamiausią sprendimą.

Klientų aptarnavimas

Esame sertifikuota SAP PCoE ir ISO 9001 priežiūros ir palaikymo organizacija teikianti geriausią rinkoje 24/7 pagalbą.

“Dirbti Infotrust‘e yra nuostabi patirtis. Turiu galimybę dirbti su geriausiais rinkoje ekspertais, naudojantis naujausiomis technologijomis. Aš myliu savo darbą, kolegas ir mane įkvepia galimybė išmokti kažką naujo kiekvieną dieną.”
Mantas Golcas, vadovaujantis konsultantas
Tarptautinis verslo analitikos ir kitų sprendimų diegėjas
Infotrust yra tarptautinė įmonė, teikianti verslo analitikos paslaugas ir sprendimus, kurie pasižymi ypatinga greitaveika ir patikimumu. Savo sprendimams įgyvendinti naudojame Microsoft ir SAP technologijas.
Konkurencingas darbo modelis
Mūsų paslaugų centrai veikia Baltijos šalių regione, kas mums leidžia teikti kvalifikuotas ir konkurencingas 24/7 paslaugas. Šis veiklos modelis pasiteisino ir to įrodymas – tai aukštas klientų įvertinimas ir SAP (PCoE) bei Bureau Veritas (ISO 9001) sertifikatai.
Didieji duomenys (angl. Big data) ir prognozinė analizė (angl. Predictive analysis)
Infotrust yra didžiųjų duomenų ir prognozinės analitikos ekspertas, turintis patirtį kuriant duomenų sandėlius SAP programinės įrangos pagrindu – SAP BusinessObjects (SAP DataServices), SAP HANA, Sybase IQ. Mes taip pat turime stiprius ir labai patyrusius Microsoft technologijų specialistus, turinčius patirtį diegiant Microsoft analitikos sprendimus.
Pagrindiniai sprendimų sektoriai (Finansų, Mažmeninės prekybos ir Viešasis)
Infotrust turi didžiulę patirtį kuriant duomenų sandėlius ir analitikos sprendimus finansų/bankinio sektoriaus organizacijoms. Didžiausias projektas, kurio darbų apimtis siekė 23.000 valandų, įgyvendintas Norvegijos bankui – DNB. Taip pat mes turime gilias mažmeninės prekybos srities žinias, įgytas migruojant duomenis iš senų sistemų į naujas, veikiančias SAP technologijų pagrindu. Be to, Infotrust taip pat dirba su viešojo sektoriaus organizacijomis – programinės įrangos licencijas ir priežiūros bei palaikymo paslaugas iš mūsų įsigijo daugelis Latvijos viešojo sektoriaus įstaigų, tarp jų Valstybės pajamų tarnyba ir Valstybės iždas.
 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Infotrust įrodė esantis profesionalus partneris, lanksčiai priderinantis savo vidines struktūras ir darbo metodus tam, kad būtų sukurtas artimas tobulam derinys, apimantis juos, mus ir įgyvendintą sprendimą. Jų įdiegta platforma suteikia mums išbaigtą rinkinį programinių sprendimų ir ataskaitų kūrimo priemonių, patrauklių visoms mūsų kompanijos veiklos funkcijoms.”

  Gundars Andžāns at DNB

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Solar įmonės šūkis ‚kartu esame stipresni‘ ir partnerystė tarp mūsų bei Infotrust geriausias to įrodymas. Mes išties esame stipresni kartu dėl jų kompetencijų, padėjusių įveikti iššūkius, su kuriais susidūrėme. Nuo pat pirmos dienos gavome aukščiausio lygio konsultantus, kurie papildė procesą vertingomis įžvalgomis ir patirtimi. Mūsų santykiai su jais yra daugiau nei bendradarbiavimas. Tai tikra partnerystė.”

  Erika Ludwig at Solar A/S

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Infotrust buvo mūsų partneriu ir patikimu patarėju viso proceso metu. Jie negailėdami jėgų dirbo su mumis ne tik kurdami ir diegdami sprendimą, bet taip pat ir perduodami žinias, leidusias mums patiems įgyti reikiamas kompetencijas. Jie ženkliai pagerimo mūsų verslo analizės komandos darbą kuriantį pridėtinę vertę Danisco. Nėra jokių abejonių, kad pasirinkome tinkamą partnerį. Aš jais pasitikiu taip pat kaip ir mūsų pačių darbuotojais.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Dėl jų profesionalaus požiūrio, solidžios patirties dirbant su SAP BusinessObjects ir paslaugumo bei lankstumo, Infotrust buvo patikimas patarėjas tiek dizaino, tiek diegimo etapuose ir tai turėjo labai reikšmingą įtaką sėkmingam projekto įgyvendinimui.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Kai daugiau nei prieš 10 metų Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklas IKI nusprendė investuoti į verslo analitikos įrankius, BusinessObjects ir Sybase dar buvo atskiros kompanijos. Šiandien abi šios įmonės priklauso verslo sprendimų rinkos lyderiui SAP, kas leidžia IKI gauti visus analitikos sprendimus iš tos pačios profesionalų komandos. Be to, šie sprendimai yra integruoti ir paslaugos teikėjas, Infotrust, užtikrina jų suderinamumą, vystymą bei palaikymą.”

  Zigmontas Mažrimas at IKI