KalbaLithuanian
+

Antradienis, 19 vasario

Paieška

Mūsų klientai

Infotrust sprendimai ir paslaugos

Mūsų paslaugų paketas skirtas visiems Jūsų verslo poreikiams

DIDINKITE SAVO VERSLO PELNINGUMĄ

Valdykite savo duomenis,

kad galėtumėte valdyti savo pelningumą

Žiūrėti

Kodėl verta rinktis Infotrust Jūsų ilgalaikiu partneriu

Mūsų pasaulinio lygio komanda supranta duomenis

Efektyvumas veikloje ir aukšta darbo kultūra

Mes didžiuojamės pateikdami sutartus rezultatus ir netgi dar daugiau. Puikus aptarnavimas yra mūsų DNR ir kultūroje. Mes visada siekiame tobulumo kartu su mūsų partneriais ir klientais. 2-oji vieta ne mums… Mes esame nugalėtojai kaip ir mūsų klientai!

Gilus verslo supratimas

Mes esame ne tik technologijų ekspertai, dirbantys su geriausiomis rinkoje platformomis ir įrankiais, bet taip pat ir verslo konsultantai, galintys aptarti verslo procesus su mūsų klientų specialistais. Verslo ir technologijų žinių apjungimas padeda projektus įgyvendinti efektyviau, taupant laiką ir pinigus.

Konkurencingas darbo modelis

Mūsų paslaugų centrai veikia Baltijos šalių regione – Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinė patyrusių ir sertifikuotų konsultatų komanda yra pasiruošusi Jums suteikti aukščiausio lygio paslaugas.

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Infotrust įrodė esantis profesionalus partneris, lanksčiai priderinantis savo vidines struktūras ir darbo metodus tam, kad būtų sukurtas artimas tobulam derinys, apimantis juos, mus ir įgyvendintą sprendimą. Jų įdiegta platforma suteikia mums išbaigtą rinkinį programinių sprendimų ir ataskaitų kūrimo priemonių, patrauklių visoms mūsų kompanijos veiklos funkcijoms.”

  Gundars Andžāns at DNB

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Solar įmonės šūkis ‚kartu esame stipresni‘ ir partnerystė tarp mūsų bei Infotrust geriausias to įrodymas. Mes išties esame stipresni kartu dėl jų kompetencijų, padėjusių įveikti iššūkius, su kuriais susidūrėme. Nuo pat pirmos dienos gavome aukščiausio lygio konsultantus, kurie papildė procesą vertingomis įžvalgomis ir patirtimi. Mūsų santykiai su jais yra daugiau nei bendradarbiavimas. Tai tikra partnerystė.”

  Erika Ludwig at Solar A/S

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Infotrust buvo mūsų partneriu ir patikimu patarėju viso proceso metu. Jie negailėdami jėgų dirbo su mumis ne tik kurdami ir diegdami sprendimą, bet taip pat ir perduodami žinias, leidusias mums patiems įgyti reikiamas kompetencijas. Jie ženkliai pagerimo mūsų verslo analizės komandos darbą kuriantį pridėtinę vertę Danisco. Nėra jokių abejonių, kad pasirinkome tinkamą partnerį. Aš jais pasitikiu taip pat kaip ir mūsų pačių darbuotojais.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Dėl jų profesionalaus požiūrio, solidžios patirties dirbant su SAP BusinessObjects ir paslaugumo bei lankstumo, Infotrust buvo patikimas patarėjas tiek dizaino, tiek diegimo etapuose ir tai turėjo labai reikšmingą įtaką sėkmingam projekto įgyvendinimui.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Kai daugiau nei prieš 10 metų Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklas IKI nusprendė investuoti į verslo analitikos įrankius, BusinessObjects ir Sybase dar buvo atskiros kompanijos. Šiandien abi šios įmonės priklauso verslo sprendimų rinkos lyderiui SAP, kas leidžia IKI gauti visus analitikos sprendimus iš tos pačios profesionalų komandos. Be to, šie sprendimai yra integruoti ir paslaugos teikėjas, Infotrust, užtikrina jų suderinamumą, vystymą bei palaikymą.”

  Zigmontas Mažrimas at IKI

Mūsų apdovanojimai ir pasiekimai

Už savo sėkmę esame dėkingi mūsų nuostabiems klientams. Ačiū Jums.

0
SAP metų partneris

2014 metų SAP Inovacijų Partneris, ir dar 4 kiti apdovanojimai nuo 2008.

0
Klientai

Infotrust teikia paslaugas daugiau kaip 60 klientų.

0
Ambicingi darbuotojai

Mūsų kolegos yra patys geriausi ir labiausiai kvalifikuoti pasaulyje, kartu mes dirbame nuostabioje darbo aplinkoje

0
Valandos

Kol kas mūsų pats didžiausias fiksuotos kainos projektas siekė 23.000 valandų išdirbtų per 2 metus.

Pasikalbėkite su vienu iš mūsų verslo analitikos konsultantų

Susisiekite su vienu iš mūsų verslo analitikos ekspertų ir jis padės jums įvertinti poreikius bei pasiūlys juos atitinkantį sprendimą