Kvalifikuotos paslaugos teikiamos patyrusių entuziastų

Įžvalgas apie savo verslą gaukite realiuoju laiku

SAP sertifikuotos konsultavimo paslaugos

Sudėję mūsų tarptautinės konsultatų komandos narių patirtį kartu gautume daugiau kaip 200 metų.

Prognozinė analizė

Prognozinės analizės paslauga leidžia padidinti Jūsų pelningumą.

Sertifikuotos 24/7 priežiūros ir palaikymo paslaugos

Įvertinkite mūsų SAP PCoE ir ISO 9001 sertifikuotas priežiūros ir palaikymo paslaugas, integruotas į Jūsų kasdienę veiklą.

Programavimo paslaugos

Mūsų ekspertų komanda sukūrė daugybę sprendimų Microsoft .NET pagrindu.

SAP BusinessObjects

Infotrust jau 4 kartus gavo SAP BusinessObjects metų partnerio apdovanojimą.

Sybase IQ

Esame atlikę daugiau nei 13 diegimų naudojant Sybase IQ ir SAP BO.

SAP HANA

Įdiegus SAP HANA išties ženkliai pagerinama naudotojų patirtis dirbant su sistema.

SAP Mokymai

Priklausomai nuo kliento poreikio, mes galime pasiūlyti tiek standartinius, tiek pritaikytus SAP BO mokymus.

Projektai

Mūsų didžiausio fiksuotos kainos projekto darbų apimtis siekė 23.000 valandų per 2 metus.

Mes pasirūpiname visomis detalėmis

Be strategijos Jūs neturėsite ir vizijos

Per pastaruosius kelis metus daugybė organizacijų suprato, kad 3 ar 5 metų strategijų kūrimo laikai jau baigėsi ir atėjo metas būti kur kas labiau lankstiems (angl. agile) reaguojant į nuolat besikeičiančią verslo aplinką. Atsižvelgdami į šią situaciją siūlome paslaugas, atitinkančias nuolat kintančius Jūsų poreikius, ir verslo analitikos sprendimus, leidžiančius reaguoti į pokyčius išlaikant ryšį tarp verslo ir IT. Infotrust turi įvairiapusišką patirtį, padėsiančią užtikrinti Jūsų verslo analitikos sprendimo stabilumą – konsultavimas strategijos klausimais; projektų valdymas; PĮ projektavimas, testavimas ir diegimas; mokymai ir palaikymas.

Tapkite vienu iš mūsų klientų

Mūsų komanda siekia padėti Jums veikti sėkmingai ir iš gero tapti puikiu.

 • “Infotrust įrodė esantis profesionalus partneris, lanksčiai priderinantis savo vidines struktūras ir darbo metodus tam, kad būtų sukurtas artimas tobulam derinys, apimantis juos, mus ir įgyvendintą sprendimą. Jų įdiegta platforma suteikia mums išbaigtą rinkinį programinių sprendimų ir ataskaitų kūrimo priemonių, patrauklių visoms mūsų kompanijos veiklos funkcijoms.”

  Gundars Andžāns at DNB

 • “Solar įmonės šūkis ‚kartu esame stipresni‘ ir partnerystė tarp mūsų bei Infotrust geriausias to įrodymas. Mes išties esame stipresni kartu dėl jų kompetencijų, padėjusių įveikti iššūkius, su kuriais susidūrėme. Nuo pat pirmos dienos gavome aukščiausio lygio konsultantus, kurie papildė procesą vertingomis įžvalgomis ir patirtimi. Mūsų santykiai su jais yra daugiau nei bendradarbiavimas. Tai tikra partnerystė.”

  Erika Ludwig at Solar A/S

 • “Infotrust buvo mūsų partneriu ir patikimu patarėju viso proceso metu. Jie negailėdami jėgų dirbo su mumis ne tik kurdami ir diegdami sprendimą, bet taip pat ir perduodami žinias, leidusias mums patiems įgyti reikiamas kompetencijas. Jie ženkliai pagerimo mūsų verslo analizės komandos darbą kuriantį pridėtinę vertę Danisco. Nėra jokių abejonių, kad pasirinkome tinkamą partnerį. Aš jais pasitikiu taip pat kaip ir mūsų pačių darbuotojais.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • “Dėl jų profesionalaus požiūrio, solidžios patirties dirbant su SAP BusinessObjects ir paslaugumo bei lankstumo, Infotrust buvo patikimas patarėjas tiek dizaino, tiek diegimo etapuose ir tai turėjo labai reikšmingą įtaką sėkmingam projekto įgyvendinimui.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

 • “Kai daugiau nei prieš 10 metų Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklas IKI nusprendė investuoti į verslo analitikos įrankius, BusinessObjects ir Sybase dar buvo atskiros kompanijos. Šiandien abi šios įmonės priklauso verslo sprendimų rinkos lyderiui SAP, kas leidžia IKI gauti visus analitikos sprendimus iš tos pačios profesionalų komandos. Be to, šie sprendimai yra integruoti ir paslaugos teikėjas, Infotrust, užtikrina jų suderinamumą, vystymą bei palaikymą.”

  Zigmontas Mažrimas at IKI

Norėtumėte gauti daugiau įžvalgų apie savo verslą?

Pasikalbėkite su vienu iš mūsų konsultantų ir gaukite informaciją, kaip Infotrust gali prisidėti prie Jūsų sėkmės.