Prognozinės analizės paslauga

Numatykite verslo pokyčius ir pakeiskite sprendimų priėmimo būdą.

Sprendimas

Infotrust prognozinės analizės paslauga yra paprastas ir prieinamas sprendimas klientams, kuriems reikia lanksčios pagalbos analizuojant istorinius duomenis ir jų pagrindu numatant rizikas, galimybes bei ruošiant ateities tendencijų ir elgsenos modelių prognozes. Galite rinktis vieną iš dviejų paslaugos variantų: Basic arba Enterprise – abu siūlomi už mėnesinį mokestį, apimantį ir mūsų palaikymo paslaugas.

Vertė klientui

Veiklos pajamos ir pelnas didėja naudojant verslo analitikos ir prognozinės analizės rezultatus, kurie leidžia priimti sprendimus mažinančius riziką ir administravimo išlaidas.

Microsoft Dynamics AX Accelerator

Per minimalų laiką gaukite įžvalgas Jūsų sprendimų priėmimui

Sprendimas
Microsoft Dynamics AX BI Accelerator – tai SAP BusinessObjects platformoje sukurtas verslo analitikos sprendimas, skirtas kompanijoms, naudojančioms MS Dynamics AX. Tereikia įdiegti SAP BusinessObjects (analizės įrankį) ir SAP Data Services (ETL įrankį) į kliento serverį ir sukonfigūruoti duomenų pakrovimą iš Microsoft Dynamics AX duomenų šaltinio į Infotrust sukurtą duomenų modelį. Visa kita jau yra paruošta Microsoft Dynamics AX Accelerator sprendime.

Vertė klientui
Paruoštos ataskaitos standartiniams Microsoft Dynamics AX moduliams: Didžioji knyga, Pardavimai, Pirkimai, Ilgalaikis turtas ir atsargos. Klientas gauna verslo analitikos sprendimą vos per kelias savaites vietoj įprastų kelių mėnesių.

Carsmit

Padidinkite pajamas ir pelną naudodami verslo analitikos sprendimą, pateikiantį rezultatus realiuoju laiku

Sprendimas

Mes matome save programinių sprendimų, skirtų automobilių finansiniam ir veiklos lizingui, rinkos lyderiais. Jau beveik 10 metų finansų sektorius naudojasi mūsų įdiegtais automobilių parko ir tiekėjų valdymo sprendimais, kurie išsiskiria naudojimo paprastumu bei yra integruoti su klientų naudojamais administravimo sprendimais.

Vertė klientui
Verslo analitikos funkcionalumas, naudojantis statistinės analizės algoritmus, tokius kaip prognozinė analizė, leidžia pagerinti priimamus sprendimus dėl likutinės vertės ir taip sumažinti veiklos riziką bei administravimo sąnaudas.

SAP HANA

Greitis, paprastumas ir įžvalgos

Sprendimas
SAP HANA yra „in-memory“ duomenų platforma, diegiama tiek nuosavoje infrastruktūroje, tiek ir debesų. Tai revoliucinė technologija, pritaikyta analizei realiuoju laiku bei programinių sprendimimų, veikiančių realiuoju laiku, kūrimui.

Vertė klientui

Užklausų greitaveika bus pagerinta iki 1000 kartų. Dėl to Jūs ne tik gausite analizės rezultatus greičiau, tačiau taip pat tai įgalins ir operatyvinių bei strateginių sprendimų priėmimą bei leis optimizuoti verslo procesus padidinant Jūsų verslo galimybes.

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Infotrust įrodė esantis profesionalus partneris, lanksčiai priderinantis savo vidines struktūras ir darbo metodus tam, kad būtų sukurtas artimas tobulam derinys, apimantis juos, mus ir įgyvendintą sprendimą. Jų įdiegta platforma suteikia mums išbaigtą rinkinį programinių sprendimų ir ataskaitų kūrimo priemonių, patrauklių visoms mūsų kompanijos veiklos funkcijoms.”

  Gundars Andžāns at DNB

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Solar įmonės šūkis ‚kartu esame stipresni‘ ir partnerystė tarp mūsų bei Infotrust geriausias to įrodymas. Mes išties esame stipresni kartu dėl jų kompetencijų, padėjusių įveikti iššūkius, su kuriais susidūrėme. Nuo pat pirmos dienos gavome aukščiausio lygio konsultantus, kurie papildė procesą vertingomis įžvalgomis ir patirtimi. Mūsų santykiai su jais yra daugiau nei bendradarbiavimas. Tai tikra partnerystė.”

  Erika Ludwig at Solar A/S

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Infotrust buvo mūsų partneriu ir patikimu patarėju viso proceso metu. Jie negailėdami jėgų dirbo su mumis ne tik kurdami ir diegdami sprendimą, bet taip pat ir perduodami žinias, leidusias mums patiems įgyti reikiamas kompetencijas. Jie ženkliai pagerimo mūsų verslo analizės komandos darbą kuriantį pridėtinę vertę Danisco. Nėra jokių abejonių, kad pasirinkome tinkamą partnerį. Aš jais pasitikiu taip pat kaip ir mūsų pačių darbuotojais.”

  Linda RallecaDirector at Danisco

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Dėl jų profesionalaus požiūrio, solidžios patirties dirbant su SAP BusinessObjects ir paslaugumo bei lankstumo, Infotrust buvo patikimas patarėjas tiek dizaino, tiek diegimo etapuose ir tai turėjo labai reikšmingą įtaką sėkmingam projekto įgyvendinimui.”

  Claus Bugge Christiansen at Satair

 • Mūsų klientai kalba apie mus

  “Kai daugiau nei prieš 10 metų Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklas IKI nusprendė investuoti į verslo analitikos įrankius, BusinessObjects ir Sybase dar buvo atskiros kompanijos. Šiandien abi šios įmonės priklauso verslo sprendimų rinkos lyderiui SAP, kas leidžia IKI gauti visus analitikos sprendimus iš tos pačios profesionalų komandos. Be to, šie sprendimai yra integruoti ir paslaugos teikėjas, Infotrust, užtikrina jų suderinamumą, vystymą bei palaikymą.”

  Zigmontas Mažrimas at IKI